De set wordt geleverd met twee eenpersoonsmatrassen en één tweepersoonssplittopmatras. Geschikt voor een gewicht tot 100 kg.
Deze box is een échte topper in
- Elektrisch verstelbare boxen
- Beste prijs-kwaliteitverhouding
- Chique hoteluitstraling in de slaapkamer
Verzorging & Garantie
Je nieuwe box wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de box, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1185404 |
| Merk | Maxi |
| Maatvoering | Twijfelaar |
| Gewichtsklasse | tot 100 kg |
Afmetingen
| Instaphoogte in cm | 51 cm |
| Instaphoogte | Normale instap |
| Breedte | 120 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Buitenmaat (BxL) | 120 x 205 cm |
| Hoogte hoofdbord | 103 cm |
| Breedte hoofdbord | 120 cm |
| Diepte Hoofdbord | 5 cm |
| Poothoogte | 12 cm |
Specificaties boxspring
| Kleur | black |
| Uitvoering | Elektrisch verstelbaar |
| Opbouw matraskern | plaat |
| Afdeklaag dikte | 2 |
Matras(sen)
| Modelnaam matras | Owen |
| Type matraskern | bonellvering |
| Type comfortlaag | polyether, 2 cm |
| Aantal veren per m2 matrassen | 130 |
| Aantal slagen veer matrassen | 4 |
| Hardheid Matrassen | medium |
Topper
| Modelnaam topper | Owen |
| Kern topper | polyether |
| Materiaal tijk topper | polyester |
Poten
| Modelnaam poten | Owen |
| Materiaal poten | kunststof |
| Kleur poten | zwart |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
| Onderhoud | Stofzuigen met een meubelmondstuk |


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.