Opbergruimte
Waar je normaal loze ruimte vindt onder je matrassen, kun je in opbergbox Storio héél veel opbergen. Wat dacht je van beddengoed, kleding, schoenen, boeken en ga zo maar door! Je trekt heel eenvoudig met de lussen aan beide zijkanten het liggedeelte omhoog en omlaag. In totaal kun je per box tot wel 20 kg aan spullen opbergen.
Hoe ligt opbergbox Storio?
Heerlijk, dat staat vast! Je geniet met deze opbergbox van stevig ligcomfort. Dit komt doordat de veren in het matras met elkaar verbonden zijn. Door de drukverdeler in het matras en de extra toplaag van comfortschuim ligt het erg comfortabel en krijgt je lichaam de juiste ondersteuning. Daarnaast ventileert een bonellvering matras erg goed, wat prettig is als je veel transpireert in bed. Het topmatras van comfortschuim bovenop het matras zorgt voor extra comfort. Het topmatras is perfect voor diegene die het snel koud hebben in bed, het houdt namelijk goed warmte vast. Daarnaast is het topmatras antiallergisch en gaat het lang mee.
De voordelen van Opbergbox Storio
- Met opbergruimte in de boxen
- Optimaal comfort en goede ventilatie
- Tijdloos, luxe design in je slaapkamer
- Juiste ondersteuning voor je lichaam
- Ideaal om spullen in op te bergen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe bed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het bed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1197426 |
| Merk | Maxi |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Gewichtsklasse | tot 120 kg |
Afmetingen
| Instaphoogte in cm | 51,5 cm |
| Instaphoogte | Normale instap |
| Breedte | 120 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Buitenmaat (BxL) | 121 x 206 cm |
| Hoogte hoofdbord | 95 cm |
| Breedte hoofdbord | 121 cm |
| Diepte Hoofdbord | 6 cm |
Specificaties boxspring
| Kleur | antracite |
| Stofgroep | Cosmic new |
| Uitvoering | Vlak met opbergruimte |
| Materiaal | polyester |
| Opbouw matraskern | bonellvering |
Topper
| Modelnaam topper | Storio |
| Kern topper | polyether |
Poten
| Modelnaam poten | Storio |
| Kleur poten | zwart |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
| Onderhoud | Stofzuigen met een meubelmondstuk |


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.