Meer over dit dekbed
Het dekbed is gevuld met 100% zuiver Texels scheerwol. Wol heeft daarnaast ook fijne zelfreinigende eigenschappen. Wol bevat een stofje dat bacterie werend en vuilafstotend werkt waardoor je altijd geniet van een fris slaapklimaat. Dit dekbed heeft warmteklasse 4 en komt daardoor het beste tot zijn recht tijdens de zomer.
Zuivere scheerwol in je dekbed zorgt voor optimale ventilatie. Temperatuur en hoeveelheid vocht worden van nature gereguleerd. Dat maakt het voor huismijt onaantrekkelijk. Als je je (dek)bed regelmatig lucht, krijgt huismijt geen kans. Prettig idee, helemaal als je allergisch bent voor huisstofmijt.
De tijk (dekbedhoes) is gemaakt van 100% katoen perkal.
Dit dekbed blinkt uit in
• Goed ventilerend slaapklimaat
• Perfect zomerdekbed met warmteklasse 4
• Gevuld met 100% zuiver Texels scheerwol
Verzorging & Garantie
Je nieuwe dekbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het dekbed, kun je terug vinden bij de kopjes ‘Onderhoud’ en ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 370711 |
| Merk | Texeler |
Afmetingen
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 220 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Geschikt voor maten | 100 cm of kleiner cm |
Kenmerken
| Seizoen | zomer |
| Warmteklasse | klasse 4 (extra koel) |
| Vulgewicht | 370 |
| Weeftechniek | platbinding |
| Stikselwijze tijk | carré |
| Koppelbaar | Ja, d.m.v. drukknopen |
| Gewicht | licht |
Materiaal
| Type dekbed | Wol |
| Materiaal vulling | 100% zuivere scheerwol |
| Materiaal tijk | perkal katoen |
Onderhoud
| Onderhoud | Dagelijks opschudden en regelmatig luchten |
| Wasinstructies | chemisch reinigen |
| Drooginstructies | niet drogen in de droger |
Goed om te weten
| Garantie | 5 jaar garantie volgens Texeler voorwaarden |
| Overige | De verschillende Multikeus dekbedden zijn aan elkaar te koppelen. Samen vormt dit een 4-seizoenen dekbed |
Duurzaamheid
| Duurzaam | duurzamer product |
| Duurzaamheidsdefinitie | Gecertificeerd natuurlijk |


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.