De rustige maar toch speelse look is ook terug te vinden in de rest van de Vipack Kiddy Kinderkamer serie. Dus kijk ook gerust eens naar de andere Kiddy meubelen.
Dit bureau blinkt uit in
- Speels design dat prikkelt
- Extra veel opbergruimte
- Te combineren met andere Kiddy meubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe bureau wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het bureau, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 672077 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 120 cm |
| Lengte | 120 cm |
| Hoogte | 90 cm |
| Diepte | 55 cm |
Kenmerken
| Kleur | wit |
Materiaal
| Materiaal | MDF/grenen |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.