Meer over dit hoeslaken
Het hoeslaken is gemaakt van 100% fijn geweven katoen. Deze katoensoort wordt veel gebruikt in hotels. Dit katoen van hoogwaardige kwaliteit voelt glad, stevig en heerlijk zacht aan en is een verademing om op te liggen. Tevens is het hoeslaken voorzien van extra elastieken rondom de hoeken om zo altijd de perfecte pasvorm te garanderen.
Dit hoeslaken blinkt uit in
- Vertrouwde kwaliteit, verlaagde prijs
- Altijd een perfecte pasvorm
- Ademend en goed voor je huid
- Geschikt voor topmatrassen met een dikte tot 10 cm
Verzorging & Garantie
Je nieuwe hoeslaken wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het hoeslaken, kun je terug vinden bij de kopjes ‘Onderhoud’ en ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 459737 |
| Merk | Beter Bed Select |
Afmetingen
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Geschikt voor maten | 160 x 200 cm |
| Voor matrasdikte | tot 10 cm |
| Breedte matras | 160 cm |
| Lengte matras | 200 cm |
| Lengte split | 90 |
Kenmerken
| Kleur | wit |
| Weeftechniek | platbinding |
| Geschikt voor | Splittopper |
Materiaal
| Materiaal | katoen perkal |
Onderhoud
| Wasinstructies | wasbaar tot 40°C |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.