Hoe ligt dit matras?
Zodra je op dit matras ligt, voel je dat deze je lichaam als het ware een fijne omhelzing geeft. Wat een comfort! Het MemoryAdaptTM schuim past zich namelijk helemaal aan de unieke vormen van jouw lichaam aan en verdeelt je gewicht gelijkmatig over het matras. Eventuele drukpunten, met als gevolg pijnlijke lichaamsdelen, worden hierdoor voorkomen. Natuurlijk kun jij rekenen op precies die stevigheid die je lichaam nodig heeft, zonder dat het matras indeukt of kuilen krijgt, dankzij het HRXComfort-schuim. Dit schuim zorgt voor stabiliteit en ondersteuning. De superondersteunende en duurzame HRXSupport-schuimlaag maakt je matras nóg stabieler, zodat deze extra lang meegaat. Het randenschuim geeft extra ondersteuning zodat je gemakkelijk in en uit je bed stapt.
Meer over de matrashoes
De innovatieve premium hoes is ademend en zorgt voor een direct verkoelend effect op de huid, wat helpt om het lichaam in de beginfase van de slaap te ontspannen. De antislip onderkant van de hoes houdt je matras perfect op zijn plaats, de hele nacht door. De hoes heeft twee handgrepen aan beide zijden zodat je het matras gemakkelijk kunt verplaatsen. Was de hoes eenvoudig zelf op maximaal 40 graden. Open hiervoor de rits en scheid de hoes in twee delen.
Dit matras is een uitblinker in:
• Gerichte ondersteuning voor elk lichaamsdeel
• Fris slaapklimaat doordat warmte snel afgevoerd wordt
• Verkoelende hoes zorgt voor extra laag frisheid
• Geschikt voor alle slaaphoudingen
• Uitstekende kwaliteit voor 10 jaar perfecte slaap
Zo hou je je matras langer mooi
Voor een optimale bescherming van je matras gebruik je een molton en een antislip-dek.
Levering & garantie
Dit matras is opgerold verpakt en kan hierdoor snel bij je thuis worden bezorgd. Bovendien draagt deze manier van verpakken bij aan een duurzamer transport. Vanwege de roltechniek is de tijk (matrashoes) na het uitpakken gekreukt. 24 uur na het uitrollen is het matras hersteld en optimaal beslaapbaar. Natuurlijk zit er ook garantie op je nieuwe matras. Je vindt alle informatie over deze garantie en de levering bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1197079 |
| Merk | Emma |
Afmeting & gewicht
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Breedte | 90 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Dikte | 26 cm |
| Gewichtsklasse | tot 140 kg |
Comfort
| Comfortzones | 7 zones |
| Hardheid | stevig |
| Slaaphouding | buik, rug, zij |
| Mate van ondersteuning | hoog |
| Warmteregulatie | Voert goed warmte af |
Kern matras
| Type matraskern | Schuim |
| Ventilatie kern | redelijk ventilerend |
| Weerszijden beslaapbaar | Nee |
Tijk (matrashoes)
| Materiaal tijk | Bovenstof: 80% polyester, 19% polyethylene, 1% elastaan, Zijstof: 100%polyester, Onderstof: 87% polyester, 13% polypropyleen. |
| Ventilatie tijk | Ademende en klimaatregulerende matrashoes |
| Handvatten | Ja |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Anti huisstofmijt | Nee |
Advies bedbodem
| Geschikt voor de volgende bedbodems | binnenvering bodem, lattenbodem met min. 28 latten, schotelbodem, spiraalbodem, (inzet)boxspring |
| Geschikt voor verstelbare bedbodem | Ja |
Goed om te weten
| Garantie | 10 jaar garantie volgens Emma voorwaarden |
| Proefslapen | 100 dagen |
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 40°C (zie instructie waslabel) |
| Drooginstructies | niet drogen in de droger |
| Overige | Tijk niet strijken; niet bleken, voorzichtige reiniging met perchloorethyleen mogelijk mild nat reinigen |































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.