De set wordt geleverd met één tweepersoonsmatras en één tweepersoonstopmatras. Geschikt voor een gewicht tot 100 kg. Let op: De breedtemaat 120 cm is één box. Meet daarom van te voren thuis op of de box zonder problemen overal doorheen kan.
Deze box is een échte topper in
- De luxere variant van de Box Owen
- Beste prijs-kwaliteitverhouding
- Chique hoteluitstraling in de slaapkamer
Verzorging & Garantie
Je nieuwe box wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de box, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1171846 |
| Merk | Maxi |
| Maatvoering | Twijfelaar |
| Gewichtsklasse | tot 100 kg |
Afmetingen
| Instaphoogte in cm | 54 cm |
| Instaphoogte | Normale instap |
| Breedte | 120 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Buitenmaat (BxL) | 120 x 205 cm |
| Hoogte hoofdbord | 103 cm |
| Breedte hoofdbord | 120 cm |
| Diepte Hoofdbord | 5 cm |
Specificaties boxspring
| Kleur | graphite |
| Uitvoering | Vlak |
| Materiaal | polyester |
| Opbouw matraskern | plaat |
Matras(sen)
| Modelnaam matras | Owen Plus |
| Type matraskern | bonellvering |
| Type comfortlaag | geperste watten, 3 cm |
| Aantal veren per m2 matrassen | 275 |
| Aantal slagen veer matrassen | 6 |
| Comfortzones | 1 |
| Hardheid Matrassen | medium |
Topper
| Modelnaam topper | Owen Plus |
| Kern topper | HR Koudschuim |
| Materiaal tijk topper | polyester |
| Tijk topper afritsbaar | Nee |
Poten
| Modelnaam poten | Owen |
| Materiaal poten | kunststof |
| Kleur poten | zwart |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
| Onderhoud | Stofzuigen met een meubelmondstuk |




























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.