Wil je een bed dat meteen de show steelt in je slaapkamer? Met B Bright Boxspring Ivory haal je een stijlvolle combinatie van vintage charme en moderne luxe in huis. Het hoofdbord Ivory is een echte blikvanger: de naar binnen gebogen hoeken zorgen voor een knus en luxueus boutique hotelgevoel, terwijl het design met zijn opvallende statement en stijlvolle mix van oud en nieuw jouw slaapkamer een upgrade geeft. De sterke en natuurlijke stof Hygge kan tegen een stootje en de slanke Wing potenset dark oak geeft de boxspring een modern, zwevend effect. Chique en eigentijds.
Deze Ivory wordt compleet geleverd met een niet verstelbare pocketveer boxspring, gestoffeerde pocketveermatras(sen) en een veerkrachtige HR topper – alles voor een nacht vol comfort en klasse.
De boxsprings tot en met 140 cm breed worden geleverd met één matras, de maten breder dan 140 cm worden geleverd met twee matrassen.
Hoe ligt deze boxspring?
Boxspring Ivory biedt luxe comfort en optimale ondersteuning. Dankzij de individueel verpakte pocketveren in de box geniet je van perfecte gewichtsverdeling en luchtcirculatie voor een fris slaapklimaat. De 7 comfortzones geven doelgerichte ondersteuning aan hoofd, nek, schouders en taille, waardoor je wervelkolom mooi uitgelijnd blijft en je minder hoeft te draaien in bed.
Het 20 cm hoge gestoffeerde pocketveermatras met een afdeklaag van comfortschuim biedt een fijne balans tussen zachtheid en ondersteuning, terwijl de bovenste laag zorgt voor een antiallergisch slaapklimaat. Het matras combineert twee hardheden ineen en is daardoor aan beide zijden beslaapbaar. Bij de ene zijde kies je voor een medium mate van ondersteuning, terwijl de andere zijde stevige ondersteuning biedt.
Daarbovenop zorgt de HR topper met koudschuim kern voor extra veerkracht, uitstekende ventilatie en een fris gevoel. Extra praktisch: de hoes is afritsbaar en wasbaar, en beide zijden zijn beslaapbaar voor een langere levensduur.
Waarom jij voor Ivory kiest
• Complete boxspringset met hoofdbord, boxen, pocketveermatras(sen) en topper
• Stijlvolle combinatie van vintage charme en moderne luxe
• Opvallend hoofdbord met naar binnen gebogen hoeken voor boutique hotelgevoel
• Sterke en slijtvaste stof Hygge
• Veerkrachtige ondersteuning, perfecte ventilatie en ergonomisch comfort
• Slanke Wing potenset (18 cm) dark oak voor een modern, chique effect
• Geschikt voor alle lichaamstypes en slaaphoudingen
Jouw Ivory, jouw stijl
Online kun je kiezen uit verschillende kleuren. Liever nog meer personaliseren? In onze winkels en met de online boxspring configurator Mix & Match je eindeloos met hoofdborden, stoffen, slaapsystemen, matrassen en poten. Zo stel je jouw ideale bed supereenvoudig zelf samen.
Maak je slaapkamer compleet
Breid jouw B Bright Ivory uit met een bijpassende nachtkast in dezelfde of juist een contrasterende kleur. Handig voor je boek, bril of glas water én fijn om naar te kijken.
B Bright Bed & Boxspring collectie
Met de Mix & Match bed- en boxspringcollectie creëer je een bed dat past bij jouw lichaam, slaapkamer en vooral: bij jou. Kies uit (opberg)boxsprings, (opberg)bedden en (top)matrassen. Ontworpen met aandacht voor jou én de wereld om je heen. Van on trend designs, stoffen en kleuren tot optimaal comfort voor iedereen: aan alles is gedacht. Combineer eindeloos tot het perfect voelt.
Welke B Bright combinatie is jouw ideale bed?
Mix, match en slaap lekker!
Verzorging & Garantie
Je nieuwe B Bright boxspring wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie, vind je terug bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Tip
Behandel je nieuwe B Bright Ivory boxspring met Protexx Textile Protector om deze als geen ander te beschermen tegen vlekken en in topconditie te houden. Ook je gestoffeerde nachtkast kun je meebehandelen.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1231681 |
| Merk | B Bright |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Gewichtsklasse | tot 140 kg |
Afmetingen
| Instaphoogte in cm | 71 cm |
| Instaphoogte | Hoge instap |
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Buitenmaat (BxL) | 157 x 215 cm |
| Hoogte hoofdbord | 123 cm |
| Breedte hoofdbord | 157 cm |
| Poothoogte | 18 cm |
Specificaties boxspring
| Kleur | beige |
| Stofgroep | Hygge |
| Uitvoering | Vlak |
| Overige | 2-persoons boxspring met 2-persoons matras, vanaf breedtemaat 160 cm twee 1-persoons matrassen. Topmatras is 2-persoons |
| Materiaal | polyester |
| Opbouw matraskern | pocketveer |
| Afdeklaag dikte | polyether, 2,5 cm |
| Aantal slagen per veer | 5,5 |
| Aantal veren per m2 (circa) | 256 |
Matras(sen)
| Modelnaam matras | B Bright |
| Type matraskern | pocketvering |
| Aantal veren per m2 matrassen | 256 |
| Aantal slagen veer matrassen | 5,5 |
| Comfortzones | 7 |
| Hardheid Matrassen | medium |
Topper
| Modelnaam topper | Gold |
| Kern topper | HR-koudschuim |
Poten
| Modelnaam poten | Wing |
| Materiaal poten | metaal |
| Kleur poten | dark oak |
Goed om te weten
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |
| Onderhoud | Stofzuigen met een meubelmondstuk |


































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.