Meer over dit hoeslaken
Het hoeslaken is gemaakt van 100% gebreide katoengaren. Dit katoen van hoogwaardige kwaliteit kent veel voordelen. Zo kent het hoeslaken een goede vochtregulatie en voelt het altijd fris aan. Een ander groot voordeel is dat het hoeslaken minder snel pilt waardoor het langer perfect zacht en strak blijft. En het hoeslaken is voorzien van extra elastieken rondom de hoeken om zo altijd de perfecte pasvorm te garanderen.
Dit hoeslaken blinkt uit in
- Vertrouwde kwaliteit, verlaagde prijs
- Altijd een perfecte pasvorm
- Neemt goed vocht op en blijft lekker fris
- Geschikt voor topmatrassen met een dikte tot 10 cm
Verzorging & Garantie
Je nieuwe hoeslaken wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het hoeslaken, kun je terug vinden bij de kopjes ‘Onderhoud’ en ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 343548 |
| Merk | Beter Bed Select |
Afmetingen
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Geschikt voor maten | 140 x 200/210/220 cm |
| Voor matrasdikte | tot 10 cm |
| Breedte matras | 140 cm |
| Lengte matras | 200 cm, 210 cm, 220 cm |
Kenmerken
| Kleur | off white |
| Weeftechniek | jersey |
| Geschikt voor | Topper |
Materiaal
| Materiaal | katoen |
Onderhoud
| Wasinstructies | wasbaar tot 40°C |
| Drooginstructies | drogen alleen op lage temperatuur |
| Strijkinstructies | niet strijken |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |

















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.