Onderhoud
We adviseren je om het kussen regelmatig even op te schudden. We adviseren bij dit hoofdkussen het gebruik van een kussensloop waardoor de levensduur van het kussen verlengd wordt. De sloop heeft geen negatieve invloed op de dooradembaarheid van het kussen omdat het grof geweven is en hierdoor veel lucht doorlaat. Het kussen is wasbaar in de wasmachine.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1078167 |
| Merk | Silvana |
Afmetingen
| Breedte | 60 cm |
| Lengte | 70 cm |
Kenmerken
| Vulgewicht | 250 |
| Warmteregulatie | Voert gemiddeld warmte af |
| Anti huisstofmijt | Nee |
| Anti allergie | Ja |
| Antibacterieel | Ja |
| Slaaphouding | buik, rug, zij |
| Neksteun | Nee |
Materiaal
| Type kussen | Synthetisch |
| Materiaal vulling | Synthetisch |
| Materiaal tijk | katoen |
Onderhoud
| Onderhoud | Dagelijks opschudden en regelmatig luchten |
| Kussen navulbaar | Nee |
| Wasinstructies | wasbaar tot 30°C |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.