Meer over dit kussen
Dit kussen is zeer geschikt voor rug- én zijslapers. Het kussen is verdeeld in drie vakken. De buitenste vakken zijn gevuld met Comforel Soft®, synthetische vezelbolletjes. Het middelste vak is gevuld met Talalay latex®. Doordat het middenvak minder is gevuld dan de buitenste vakken zorgt het kussen voor de perfecte positie van je hoofd, ongeacht de slaaphouding. Dit kussen heeft hardheid 5 uit 6 en is daarmee de op een na stevigste variant van de Silvana Support collectie.
De tijk (kussenhoes) is gemaakt van 100% katoen.
Dit kussen blinkt uit in
- De op een na stevigste Silvana Support variant Altijd de beste ondersteuning voor je hoofd Ideaal voor rug- én zijslapers
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kussen wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de kussen, kun je terug vinden bij de kopjes ‘Onderhoud’ en ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 362309 |
| Merk | Silvana |
Afmetingen
| Breedte | 50 cm |
| Lengte | 70 cm |
| Hoogte | 12 cm |
Kenmerken
| Vulgewicht | 960 |
| Warmteregulatie | Voert gemiddeld warmte af |
| Anti huisstofmijt | Ja |
| Anti allergie | Ja |
| Antibacterieel | Ja |
| Slaaphouding | buik, zij |
| Neksteun | Ja |
| Hardheid | stevig |
Materiaal
| Type kussen | Latex |
| Materiaal vulling | Latex nekrol, Vita Talalay latex mini-sticks + Comforel® |
| Materiaal tijk | katoen |
| Vulling nekgedeelte | Vita Talalay latex (stevig) |
Onderhoud
| Onderhoud | Dagelijks opschudden en regelmatig luchten |
| Overige | Behandeld met Aegis® (anti-huisstofmijt) |
| Kussen navulbaar | Ja |
| Nekgedeelte navulbaar | Ja |
| Wasinstructies | wasbaar tot 60°C (exclusief neksteun) |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |






















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.