Voor ieder slaapkamerinterieur
De boxspring is in verschillende afmetingen, stoffen én kleuren samen te stellen, zodat deze past bij ieder slaapkamerinterieur! Bij de uitvoering 140 cm zit standaard een tweepersoonsmatras, en bij de uitvoeringen vanaf 160 cm worden twee losse eenpersoonsmatrassen geleverd. De complete boxspring is ook verkrijgbaar in een vlakke (niet-verstelstelbare) uitvoering.
Varieer met de hoogte van het hoofdbord!
Het hoofdbord van boxspring Viggo stel je naar wens in verschillende hoogtes in. Zo kun je nog eens variëren met de looks van je boxspring. Ook ideaal wanneer je gaat verhuizen en het bed onder een schuin afdek geplaatst moet worden bijvoorbeeld!
Heerlijk slaapcomfort
Op deze boxspring geniet je van een fijne nachtrust dankzij prima ondersteuning van het comfort van twee losse boxen voorzien van pocketveren. Hier bovenop lig het 21 cm dikke comfortabel gestoffeerd pocketveermatras met 319 pocketveren per m2 en 1 comfortzone. Het matras heeft een polyether afdeklaag van 2 cm dik en een medium hardheid. De combinatie met de pocketveren boxspring zorgt voor een goed ventilerend slaapklimaat. Het matras is geschikt voor personen met een gewicht tot 100 kilogram.
Voordelen op een rijtje
● Complete set met hoofdbord, box, matras en topmatras
●In hoogte verstelbaar hoofdbord
●Perfecte ondersteuning en fris slaapklimaat
Onderhoud
We adviseren je om de boxspring regelmatig met een stofzuiger te zuigen met een speciaal meubelmondstuk.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1065861 |
| Merk | B Bright |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Gewichtsklasse | tot 100 kg |
Afmetingen
| Instaphoogte in cm | 73,5 cm |
| Instaphoogte | Hoge instap |
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Buitenmaat (BxL) | 143 x 206 cm |
| Hoogte hoofdbord | 91 cm |
| Breedte hoofdbord | 143 cm |
| Diepte Hoofdbord | 5 cm |
| Poothoogte | 20 cm |
Specificaties boxspring
| Kleur | adore antraciet |
| Stofgroep | Adore |
| Type bekleding | stof |
| Uitvoering | Elektrisch verstelbaar |
| Materiaal | polyester/nylon |
| Opbouw matraskern | pocketveer |
| Afdeklaag dikte | 100% Polyether; 2cm |
| Aantal slagen per veer | 5 |
| Aantal veren per m2 (circa) | 275 |
Matras(sen)
| Modelnaam matras | Pocketvering Viggo |
| Type matraskern | pocketvering |
| Aantal veren per m2 matrassen | 310 |
| Aantal slagen veer matrassen | 5 |
| Comfortzones | 1 |
| Hardheid Matrassen | medium |
Topper
| Modelnaam topper | Vildar HR |
| Kern topper | HR-schuim |
Poten
| Modelnaam poten | Viggo |
| Materiaal poten | metaal |
| Kleur poten | zwart |
Goed om te weten
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |
| Onderhoud | Stofzuigen met een meubelmondstuk |


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.