Hoe ligt het matras?
Dit matras ligt heerlijk zacht en comfortabel terwijl je lichaam optimaal ondersteund wordt. Het matras bestaat uit 3 verschillende lagen. De contour support basislaag, gemaakt van hoogwaardig koudschuim volgt precies de contouren van je lichaam en ondersteunt extra bij je heupen en wervelkolom. Precies waar je het nodig hebt. De koudschuim laag biedt samen met de natuurlijke Talalay toplaag goede ondersteuning en aangenaam zacht comfort. En wakker worden met slapende ledematen, dƔt is verleden tijd. Het matras zorgt voor ruimte bij je schouders waardoor er geen drukpunten ontstaan. Ook biedt dit matras ultieme ventilatie en voorkom jij zo transpiratie, verminder je huisstofmijt en bevorder je een gezonde nachtrust. De Talalay latex ademt goed en houdt je koel in de zomer en behaaglijk warm tijdens de wintermaanden.
Iconic Star is verkrijgbaar met een soepelere Talalay latex laag (zoals deze Star 3) of stevigere laag van Talalay latex (Star 4). Ga jij voor nóg meer comfort? Bekijk dan eens de Iconic Hero of Iconic Legend matrassen van M line.
Meer over de matrashoes
De hoes van de Iconic-matrassen is uitgerust met de gepatenteerde HeiQ Cool- en HeiQ Allergen Techā¢-technologieĆ«n. HeiQ Allergen Tech⢠is een 100% natuurlijke behandeling die allergenen van huisstofmijt en huisdieren vermindert door actieve probiotica. HeiQ Cool past zich slim aan je lichaam aan en zorgt voor directe Ć©n langdurige temperatuurregulatie. Bij aanraking voelt de stof direct verkoelend aan. Heb je het toch warm? Dan absorbeert de stof vocht en voert warmte af, zodat je de hele nacht fris en comfortabel blijft slapen.
Dit matras is een uitblinker in:
- Vernieuwd volgens de laatste slaaptechnologieƫn
- Contour support
- Optimale ondersteuning
- Zacht en aangenaam ligcomfort
- Temperatuurregulerende en anti-allergene matrashoes
Verzorging & Garantie
Je nieuwe matras wil je natuurlijk zo lang mogelijk goed Ć©n schoon houden. Alle schoonmaakinstructies evenals de garantievoorwaarden vind je terug bij het kopje āGoed om te wetenā.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1225725 |
| Merk | M line |
Afmeting & gewicht
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Breedte | 80 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Dikte | 22 cm |
| Gewichtsklasse | tot 140 kg |
Comfort
| Comfortzones | 5 zones |
| Hardheid | soepel |
| Slaaphouding | buik, rug, zij |
| Mate van ondersteuning | extra hoog |
| Warmteregulatie | Voert goed warmte af |
Kern matras
| Type matraskern | Latex |
| Opbouw matraskern | gezoneerd HR-schuim en Contour support |
| Type comfortlaag | talalay latex |
| Weerszijden beslaapbaar | Nee |
Tijk (matrashoes)
| Materiaal tijk | 69% polyester, 1% elastaan, 30% lyocell |
| Handvatten | Ja |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Anti huisstofmijt | Ja |
Advies bedbodem
| Geschikt voor de volgende bedbodems | binnenvering bodem, lattenbodem met min. 28 latten, schotelbodem, spiraalbodem, (inzet)boxspring |
| Geschikt voor verstelbare bedbodem | Ja |
Goed om te weten
| Garantie | 5 jaar garantie volgens M line voorwaarden op de matraskern (bij registratie uit te breiden tot 10 jaar) en 1 jaar garantie op de matrastijk |
| Omruilgarantie | 100 dagen |
| Onderhoud | 1x per maand keren van hoofd- naar voeteneind;bovenzijde tijk wasbaar tot 60°C |
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 60°C (zie instructie waslabel) |















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.