Tip: shop ook de bijpassende kussensloop.
Meer over dit dekbed
Het kinderdekbed is vervaardigd van 100% katoen, een natuurlijke en ademende stof die zacht is voor de gevoelige huid. Dankzij de hypoallergene eigenschappen is het ideaal voor kindjes met allergieën en bovendien zeer onderhoudsvriendelijk: het dekbed is makkelijk uitwasbaar en droogt supersnel binnen 1 à 2 uur. De ademende werking reguleert de temperatuur, waardoor je kind in de winter behaaglijk warm blijft en in de zomer heerlijk koel slaapt.
Om jouw HappyBed goed te kunnen wassen is het belangrijk dat je een formaat uitkiest dat past bij jouw wasmachine. Een te groot dekbed kan vervelend zijn met uitwassen, kies daarom altijd een formaat waarvan je zeker weet dat deze past:
140×200 (S) = 6Kg inhoud
200×200 (M) = 8Kg inhoud
240×220 (L) = 10Kg inhoud
Tip: Kleine wasmachine? Kies voor twee kleine dekbedden i.p.v. één grote.
Dit kinderdekbed blinkt uit in
- 100% katoen: zacht, ademend en natuurlijk
- Hypoallergeen en geschikt voor gevoelige huidjes
- Onderhoudsvriendelijk: wasbaar en snel droog
- Comfortabel voor elk seizoen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderdekbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én fris houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het product, vind je terug bij de kopjes ‘Onderhoud’ en ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1231930 |
| Merk | HappyBed |
Afmetingen
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Geschikt voor maten | 100 cm of kleiner cm |
Kenmerken
| Seizoen | alle seizoenen |
| Warmteklasse | klasse 2 (warm) |
| Vulgewicht | 1120 |
| Weeftechniek | platbinding |
| Anti huisstofmijt | Nee |
| Overige | Exclusief kussensloop |
Materiaal
| Type dekbed | Katoen |
| Materiaal vulling | Katoen |
Onderhoud
| Wasinstructies | wasbaar tot 40°C |
| Drooginstructies | drogen op gemiddelde temperatuur |
Goed om te weten
| Garantie | 1 jaar garantie |
| Overige | Exclusief kussensloop |






















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.