Deze boxspring wordt geleverd exclusief matras.
Prima slaapcomfort
Op deze box geniet je van een goede nachtrust dankzij prima ondersteuning van het comfort van twee losse boxen voorzien van bonellveren. Deze box wordt geleverd exclusief matras(sen). Hierdoor kun je zelf een matras uitkiezen die perfect past bij jouw slaapcomfort. Vraag gerust een van onze slaapadviseurs in de winkel voor een bijpassend advies.
Wil je liever deze boxspring als complete set inclusief matras en topmatras? Dat kan! Ga naar ons assortiment en bekijk de vele mogelijkheden van boxspring Cisano!
Voordelen op een rijtje
â–ª Luxe uitstraling
â–ª Goede ondersteuning
â–ª Verkrijgbaar in verschillende kleuren en afmetingen
Onderhoud
We adviseren je om de boxspring regelmatig uit te zuigen met een stofzuiger met een speciaal meubelmondstuk.
Levering
Natuurlijk zit er ook garantie op je nieuwe boxspring. Je vindt alle informatie over deze garantie en de levering bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1222848 |
| Merk | Maxi |
| Maatvoering | Twijfelaar |
| Gewichtsklasse | tot 100 kg |
Afmetingen
| Instaphoogte | Normale instap |
| Breedte | 120 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Buitenmaat (BxL) | 120 x 205 cm |
| Hoogte hoofdbord | 106 cm |
| Breedte hoofdbord | 120 cm |
| Diepte Hoofdbord | 5 cm |
| Poothoogte | 16 cm |
Specificaties boxspring
| Kleur | dark grey |
| Stofgroep | Malmö |
| Uitvoering | Vlak |
| Materiaal | polyester |
| Opbouw matraskern | bonellveer |
| Afdeklaag dikte | 1,5 |
| Aantal slagen per veer | 4 |
| Aantal veren per m2 (circa) | 137 |
Matras(sen)
| Comfortzones | 1 |
Poten
| Modelnaam poten | Cisano |
| Materiaal poten | kunststof |
| Kleur poten | black |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
| Onderhoud | Stofzuigen met een meubelmondstuk |




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.