Deze set wordt geleverd zonder matras. Let op: De breedtemaat 120 cm is één box. Meet daarom van te voren thuis op of de box zonder problemen overal doorheen kan.
Deze box is een échte topper in
- Eenvoudig te personaliseren
- Beste prijs-kwaliteitverhouding
- Chique hoteluitstraling in de slaapkamer
Persoonlijk slaapcomfort
Deze box wordt geleverd exclusief matras(sen). Hierdoor kun je zelf een matras uitkiezen die perfect past bij jouw slaapcomfort. Vraag gerust een van onze slaapadviseurs in de winkel voor een bijpassend advies of kijk bij het kopje ‘Perfecte slaapcombinaties’.
Verzorging & Garantie
Je nieuwe box wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de box, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1171896 |
| Merk | Maxi |
| Maatvoering | Twijfelaar |
| Gewichtsklasse | tot 100 kg |
Afmetingen
| Instaphoogte in cm | 32 cm |
| Instaphoogte | Normale instap |
| Breedte | 120 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Buitenmaat (BxL) | 120 x 205 cm |
| Hoogte hoofdbord | 103 cm |
| Breedte hoofdbord | 120 cm |
| Diepte Hoofdbord | 5 cm |
Specificaties boxspring
| Kleur | grey beige |
| Uitvoering | Vlak zonder matras |
| Materiaal | polyester |
| Opbouw matraskern | plaat |
Matras(sen)
| Comfortzones | 1 |
Poten
| Modelnaam poten | Owen |
| Materiaal poten | kunststof |
| Kleur poten | zwart |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
| Onderhoud | Stofzuigen met een meubelmondstuk |




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.