TEMPUR Form™ boxspring is naast deze uitvoering met hoofdbord Geometric ook verkrijgbaar met hoofdbord Original en Horizontal. Daarnaast kies je bij iedere uitvoering uit diverse kleuren voor de zachte kwaliteitsstof.
Hoe ligt deze boxspring?
Op deze TEMPUR Form™ Horizontal boxspring kun je rekenen op een hoogstandje qua comfort en ondersteuning. Gemaakt van hoogwaardige materialen, zorgt deze boxspring voor stabiliteit en duurzaamheid. Met het TEMPUR Form™ Hybrid Plus matras is het drukverlagende TEMPUR Adapt® Material, ontstaan uit NASA-technologie, gecombineerd met het reactievermogen van pocketveren voor meer dynamische ondersteuning. Hiermee vormt dit bed de ultieme basis voor een heerlijke nachtrust. Het NASA-geïnspireerde materiaal past zich perfect aan je lichaamsvorm, -gewicht en -temperatuur aan, waardoor je de hele nacht door geniet van volledige ondersteuning en minder bewegingen.
Alle voordelen op een rijtje:
- Sluit perfect aan bij iedere slaapkamerstijl
- Combinatie van stijlvol ontwerp en ongekend slaapcomfort
- Kies uit diverse kleuren van de zachte kwaliteitsstof
- Drukverlagende ondersteuning: TEMPUR Adapt® Material past zich perfect aan je lichaamsvorm, -gewicht en -temperatuur aan
- Hoogwaardige materialen voor stabiliteit en duurzaamheid
- Inclusief TEMPUR Form™ Hybrid Plus matras
Meer over TEMPUR®
TEMPUR® is wereldwijd de grootste fabrikant van matrassen, kussens en bedden. TEMPUR® krijgt niet voor niets voor een groot aantal landen de hoogste score voor klanttevredenheid. TEMPUR® maakt de meest hoogwaardige producten om jou een optimale nachtrust te bezorgen met de allerhoogste normen op het gebied van gezondheid, veiligheid, milieu- en technische prestaties. Daarnaast dragen alle nieuwe matrassen het Made in Green by OEKO-TEX® label. Dit houdt in dat alle matrassen zijn gemaakt van materialen vrij zijn van schadelijke stoffen en geproduceerd worden in milieuvriendelijke faciliteiten onder verantwoorde werkomstandigheden.
Verzorging & Garantie
Je nieuwe boxspring wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de boxspring, vind je terug bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1226066 |
| Merk | Tempur |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Gewichtsklasse | tot 120 kg |
Afmetingen
| Instaphoogte in cm | 54 cm |
| Instaphoogte | Lage instap |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Buitenmaat (BxL) | 180×219 cm |
| Hoogte hoofdbord | 101 cm |
| Breedte hoofdbord | 180 cm |
| Diepte Hoofdbord | 7 cm |
| Poothoogte | 12 cm |
Specificaties boxspring
| Kleur | black |
| Stofgroep | Leather look |
| Uitvoering | Vlak |
| Materiaal | polyester |
| Opbouw matraskern | pocketveer |
| Aantal slagen per veer | 4 |
| Aantal veren per m2 (circa) | 162 |
Matras(sen)
| Modelnaam matras | Form plus |
| Type matraskern | traagschuim |
| Hardheid Matrassen | medium |
Poten
| Modelnaam poten | Form oak |
| Materiaal poten | hout |
| Kleur poten | oak |
Goed om te weten
| Garantie | 10 jaar garantie volgens TEMPUR® voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |
| Onderhoud | Stofzuigen met een meubelmondstuk |
























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.