Hoe ligt het matras?
Dit matras biedt je comfortabel ligcomfort voor een fijne prijs. Houd er rekening mee dat dit matras warmer aanvoelt. Prima dus als je het snel koud hebt!
Dit matras blinkt uit in
- Perfecte prijs-kwaliteitverhouding
- Houd goed warmte vast
- Ideaal matras voor in een slaaplade
Verzorging & Garantie
Je nieuwe matras wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het matras, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 542727 |
| Merk | Flexworld |
| Slaaphouding | buik, rug, zij |
Afmeting & gewicht
| Hoogte | 12 cm |
| Gewichtsklasse | tot 60 kg |
| Breedte | 90 cm |
| Lengte | 190 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
Comfort
| Hardheid | medium |
| Comfortzones | geen zones |
| Drukverlagend | 2 |
Kern matras
| Type matraskern | Schuim |
| Weerszijden beslaapbaar | Ja |
| Opbouw matraskern | polyether SG24 |
| Materiaal tijk | polyester |
| Ondersteuning | 3 |
| Ventilatie en vochtregulatie | 2 |
| Vormend naar het lichaam | 3 |
Tijk (matrashoes)
| Handvatten | Nee |
| Tijk afritsbaar | Nee |
Advies bedbodem
| Geschikt voor de volgende bedbodems | lattenbodem |
| Geschikt voor verstelbare bedbodem | Ja |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Onderhoud | 1x per maand keren en draaien;molton en anti-slipdek gebruiken |
















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.