De stoere (eiken)houten uitstraling van dit meubel is ook terug te vinden bij de rest van de Pep Kinderkamer serie. Dus kijk ook eens naar de andere Pep meubelen.
Deze boekenkast blinkt uit in
- Stoere en industriële uitstraling
- Heel veel opbergruimte op een klein oppervlak
- Te combineren met andere Pep meubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe boekenkast wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de boekenkast, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 423136 |
| Merk | Maxi |
Afmetingen
| Breedte | 52 cm |
| Lengte | 30 cm |
| Hoogte | 199 cm |
| Diepte | 30 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | 2 laden |
| Kleur | eiken/donkergrijs |
Materiaal
| Materiaal | spaanplaat melamine |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |

















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.