Hoe ligt het matras?
Het Slow Motion Limited Edition matras combineert het beste van twee werelden: pocketveren en schuim. De basis van koudschuim met 7-zones pocketvering volgt de contouren van je lichaam en ondersteunt daar waar je het nodig hebt, zoals bij je heupen en wervelkolom. De Clima Support-laag zorgt voor optimale ventilatie en voert warmte goed af, waardoor je ’s ochtends fris en uitgerust wakker wordt. Bovendien is in deze laag de Body Adapt-techniek verwerkt: een speciale profilering in de schouderzone die drukpunten vermindert en bijdraagt aan betere ondersteuning.
De traagschuim toplaag biedt je zacht en drukverlagend ligcomfort. Dit visco-elastisch schuim verdeelt de druk op schouders en heupen, bevordert de doorbloeding en voorkomt dat zenuwen bekneld raken. Dankzij de open structuur ademt het schuim beter en kan je je gemakkelijk omdraaien in je slaap. Het matras biedt zo een uitgebalanceerde ondersteuning en ultiem comfort in elke slaaphouding.
Verschil Slow Motion Limited Edition 5 en 6:
- Limited Edition 5: biedt zachtere ondersteuning dankzij een andere mate van stevigheid van de pocketveren, Clima Support-laag en traagschuim toplaag.
- Limited Edition 6: biedt stevigere ondersteuning dankzij een andere mate van stevigheid van de pocketveren, Clima Support-laag en traagschuim toplaag.
Meer over de matrashoes
De Slow Motion Limited Edition tijk (matrashoes) is goed absorberend en gemaakt van een milieuvriendelijke vezel die eenvoudig te recyclen is. Dankzij de handige rits kan je de hoes makkelijk loshalen en wassen op maximaal 60 graden. Zo blijft jouw matras altijd fris en hygiënisch.
Dit matras is een uitblinker in:
- Unieke Clima Support-laag voor optimale ventilatie
- Body Adapt-techniek voor beter spierherstel dankzij minder drukpunten
- Voortreffelijke drukverdeling dankzij traagschuim toplaag
- Premium kwaliteit en comfort
- Wasbare, milieuvriendelijke matrashoes
Verzorging & Garantie
Je nieuwe matras wil je natuurlijk zo lang mogelijk goed én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies evenals de garantievoorwaarden vind je terug bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1232323 |
| Merk | M line |
Afmeting & gewicht
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Breedte | 80 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Dikte | 26 cm |
| Gewichtsklasse | tot 140 kg |
Comfort
| Comfortzones | 7 zones |
| Hardheid | soepel |
| Slaaphouding | buik, rug, zij |
| Mate van ondersteuning | hoog |
| Warmteregulatie | Voert goed warmte af |
Kern matras
| Type matraskern | Schuim |
| Ventilatie kern | opencellig schuim en profilering |
| Type comfortlaag | traagschuim |
| Weerszijden beslaapbaar | Nee |
Tijk (matrashoes)
| Materiaal tijk | polyester |
| Handvatten | Ja |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Anti huisstofmijt | Nee |
Advies bedbodem
| Geschikt voor de volgende bedbodems | binnenvering bodem, lattenbodem, schotelbodem, spiraalbodem |
| Geschikt voor verstelbare bedbodem | Ja |
Goed om te weten
| Garantie | 5 jaar garantie volgens M line voorwaarden op de matraskern (bij registratie uit te breiden tot 10 jaar) en 1 jaar garantie op de matrastijk |
| Omruilgarantie | 100 dagen |
| Onderhoud | 1x per maand keren van hoofd- naar voeteneind |
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 30°C (zie instructie waslabel) |
| Drooginstructies | niet drogen in de droger |






















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.