Creëer een statement in je slaapkamer met dit bed Element Lush van M line. Het ronde hoofdbord heeft een zachte vorm en een elegante uitstraling, waardoor het de perfecte eyecatcher is voor een moderne en verfijnde sfeer. De twee zwevende nachttafels zijn geïntegreerd in het ontwerp, wat zorgt voor extra gemak en een opgeruimde uitstraling. De metalen poten in de kleur metallic earth maken het design helemaal af.
Bed Lush is naast deze online samenstelling ook verkrijgbaar in een elektrische uitvoering. Kies je liever ook voor een andere stof, kleur en/ of andere kleur potenset? Stel jouw Element Spirit helemaal zelf samen met onze online configurator of kom langs in onze winkel.
Hoe ligt dit bed?
In deze samenstelling van bed Element Lush geniet je van het ligcomfort van het Cool Motion 2 matras van M line. Dit zorgt voor de ideale balans tussen comfort en ondersteuning. Het matras heeft een gezoneerde en geprofileerde schuimlaag die zorgt voor ondersteuning precies op de juiste plekken, met name voor je heupen en schouders. Het matras is voorzien van een unieke traagschuim toplaag die de druk op deze gevoelige gebieden vermindert en tegelijkertijd warmte en vocht efficiënt afvoert. De Aqua- en Copper Coating op de toplaag zorgt voor een verkoelend effect en iets steviger ligcomfort.
Element collectie M line.
Comfortabel, modulair en duurzaam. Dát is het veelzijdige slaapsysteem Element. Ervaar de nieuwe standaard in slaapcomfort met een bed dat zich aanpast aan jouw stijl en behoeften. Ontworpen met oog voor jou én de planeet.
De voordelen op een rijtje:
- Elegant design met rond hoofdbord en geïntegreerde, zwevende nachttafels
- Inclusief traagschuim Cool Motion 2 matras met verbeterde drukvermindering en verkoelend effect
- Gepatenteerde technologie in de matrashoes voor temperatuurregulatie en bescherming tegen huisstofmijt
- Met geïntegreerde nachttafels voor extra gemak
Verzorging & Garantie
Je nieuwe bed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het bed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1247055 |
| Merk | M line |
Afmetingen
| Breedte | 160 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Instaphoogte in cm | 49 cm |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 237 x 217 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Ja |
| Hoogte hoofdbord | 106 cm |
Kenmerken
| Kleur | powder |
| Stofgroep | gear |
| Materiaal | stof/metaal |
| Uitvoering | Incl. matras en bedbodem |
| Modelnaam hoofdbord | Lush |
| Type comfortlaag bedframe | Standaard |
Matras(sen)
| Modelnaam matras | Cool motion 2 |
| Comfortzones – Matrassen (value) | 7 zones |
| Hardheid Matrassen | stevig |
Poten
| Modelnaam poten | Fusion |
| Materiaal poten | metaal |
| Kleur poten | metallic earth |
Goed om te weten
| Onderhoud | Stofzuigen met een meubelmondstuk |
| Garantie | www.beterbed.nl/garantie/m-line |
| Montage | gratis gemonteerd |
Duurzaamheid
| Duurzaamheidsdefinitie | Modulair |


































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.