Meer over deze commode
De commode heeft 2 grote laden en 2 kleine laden waardoor je veel extra opbergruimte in huis haalt. De industriƫle uitstraling van de commode is terug te vinden in alle meubels van de Vipack Daan Kinderkamer serie.
Deze commode blinkt uit in:
- Industriƫle en speelse uitstraling
- Kwalitatieve commode van grenenhout en metaal
- Te combineren met andere Daan meubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe commode wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi Ć©n schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het commode, kun je terug vinden bij het kopje āGoed om te wetenā.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1046597 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 86 cm |
| Lengte | 42 cm |
| Hoogte | 83 cm |
| Diepte | 42 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | 4 laden |
| Kleur | bruin/zwart |
Materiaal
| Materiaal | grenen |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |

















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.