Deze nachtkast blinkt uit in
- Speelse retro look
- Kwalitatieve nachtkast van grenenhout en MDF
- Te combineren met andere Billy meubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe nachtkast wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de nachtkast, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1047754 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 44 cm |
| Lengte | 40 cm |
| Hoogte | 45 cm |
| Diepte | 40 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | 2 laden |
| Kleur | olijf |
Materiaal
| Materiaal | MDF/grenen |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.