Lattenbodem Bossflex 600 is geschikt voor een gewicht tot 120 kg. Voor welke matrassen de bedbodem geschikt is, evenals het aantal latten, kun je vinden bij het kopje āKenmerkenā.
Deze bedbodem blinkt uit in
- Elektrisch verstelbare bodem draadloos
- Met handig schuifmechanisme
- Vering over het hele ligoppervlak
Verzorging & Garantie
Je nieuwe bedbodem wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi Ć©n schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de bedbodem, kun je terug vinden bij het kopje āGoed om te wetenā.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1186611 |
| Merk | Beter Bed Select |
Afmetingen
| Breedte | 80 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte | 8 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | Elektrisch verstelbaar |
| Kleur | antraciet/geel |
| Gewichtsklasse | tot 120 kg |
| Geschikt voor de volgende matrassen | pocketveer; traagschuim; aerospring; latex; HR-schuim |
| Schuif-mechanisme | Ja |
| Vering gehele ligoppervlakte | Ja |
| Comfortzones | heup- & schouderzone |
| Aantal latten | 42 |
Materiaal
| Materiaal frame | beuken |
| Materiaal latten | beuken |
| Materiaal lattenhouder | rubder |
Bediening
| Zelfbouw | Nee |
| Hoofd- en voeteneind onafhankelijk verstelbaar | Ja |
| Draadloze afstand-bediening | Ja |
| Netvrij schakeling | Nee |
| Nood-schakeling (stroom-uitval) | Nee |
| Neksteun | Ja |
| Hoofdeind verstelbaar | Ja |
| Materiaal latten | beuken |
| Schuif-mechanisme | Ja |
| Vering gehele ligoppervlakte | Ja |
| Kantelbare latten | Ja |
| Knieknik | Ja |
| Voeteneind verstelbaar | Ja |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |
| Overige | Om de bedbodem stevig neer te kunnen zetten, adviseert Beter Bed je een universele, zelfdragende potenset. Met deze potenset heb je eigenlijk geen ledikant meer nodig. Maar ook met ledikant is het verstandig de bedbodem te monteren op een zelfdragende potenset. Dit geeft extra stevigheid en voorkomt kraken en piepen. Het geeft tevens een langere levensduur van het ledikant en de bedbodem. De universele, zelfdragende potenset is te vinden onder de rubriek Bedbodems – Potensets. |
























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.