Lattenbodem Bossflex 200 is geschikt voor een gewicht tot 90 kg. Voor welke matrassen de bedbodem geschikt is, evenals het aantal latten, kun je vinden bij het kopje ‘Kenmerken’.
Deze bedbodem blinkt uit in
- Altijd de laagste prijs
- Latten van solide beuken
- Ook verkrijgbaar in een verstelbare varianten
Verzorging & Garantie
Je nieuwe bedbodem wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de bedbodem, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 664287 |
| Merk | Beter Bed Basic |
Afmetingen
| Breedte | 70 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte | 8 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | Vlak |
| Kleur | naturel |
| Gewichtsklasse | tot 90 kg |
| Geschikt voor de volgende matrassen | pocketveer;traagschuim;aerospring;latex;HR-schuim |
| Schuif-mechanisme | Nee |
| Vering gehele ligoppervlakte | Nee |
| Aantal latten | 28 |
Materiaal
| Materiaal frame | beuken |
| Materiaal latten | beuken |
| Materiaal lattenhouder | rubber |
Bediening
| Zelfbouw | Ja |
| Materiaal latten | beuken |
| Schuif-mechanisme | Nee |
| Vering gehele ligoppervlakte | Nee |
| Kantelbare latten | Ja |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
| Overige | Om de bedbodem stevig neer te kunnen zetten, adviseert Beter Bed je een universele, zelfdragende potenset. Met deze potenset heb je eigenlijk geen ledikant meer nodig. Maar ook met ledikant is het verstandig de bedbodem te monteren op een zelfdragende potenset. Dit geeft extra stevigheid en voorkomt kraken en piepen. Het geeft tevens een langere levensduur van het ledikant en de bedbodem. De universele, zelfdragende potenset is te vinden onder de rubriek Bedbodems – Potensets. |


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.