Bed Skogar wordt geleverd exclusief bedbodem(s) en matras(sen).
Let op: Door de lage zijlegger passen niet alle bedbodems. Bij het kopje ‘Goed om te weten’ staan de passende bedbodems voor dit bed.
Dit bed blinkt uit in
- Harmonieus design voor een kalme en warme sfeer
- Massief eikenhouten frame met gestoffeerd hoofdbord
- Te combineren met andere Nachtkast Skogar
Persoonlijk slaapcomfort
Dit bed wordt geleverd exclusief bedbodem(s) en matras(sen). Hierdoor kun je zelf een bedbodem en matras uitkiezen die perfect passen bij jouw slaapcomfort. Vraag gerust een van onze slaapadviseurs in de winkel voor een bijpassend advies of kijk bij het kopje ‘Perfecte slaapcombinaties’.
Verzorging & Garantie
Je nieuwe bed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het bed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1166466 |
| Merk | Karlsson |
Afmetingen
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Instaphoogte in cm | 37 cm |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 147 x 220 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 85 cm |
Kenmerken
| Kleur | bloq beige |
| Stofgroep | Bloq |
| Materiaal | eiken/stof |
| Uitvoering | Excl. matras en bedbodem |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
Poten
| Materiaal poten | hout |
| Kleur poten | bruin |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtige doek |
| Garantie | 4 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |
| Overige | Alleen mogelijk met de bedbodems Bossflex 400 vlak of Karlsson spiraalbodem vlak; |
Duurzaamheid
| Duurzaam | duurzamer product |
































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.