Wat krijg je in deze deal?
• Bed Sky: dit bed met minimalistisch design brengt natuurlijke kalmte en warmte in je slaapkamer.
• Bossflex 400 Lattenbodem niet verstelbaar: de lattenbodem biedt veerkracht en gepersonaliseerde steun voor je heupen en schouders, dankzij het innovatieve schuifmechanisme.
• B Bright Gold Coolmax 400 matras: dit pocketveer matras met Coolmax hoes biedt de perfecte ondersteuning dankzij het drukverlagend B-Flex Memory Foam dat zich optimaal naar je lichaam vormt. De temperatuurregulerende Coolmax matrashoes zorgt voor een constante temperatuur.
Meer dan alleen een bed
Maak je slaapkamer compleet door Bed Sky te combineren met de bijpassende nachtkastjes.
Onderhoud
Het bed en de lattenbodem zijn eenvoudig te onderhouden met een vochtig doekje. Het matras heeft een wasbare tijk die tot 60°C gewassen kan worden.
Levering en Garantie
Het bed wordt gratis bij je thuis geleverd en gemonteerd. Er zit twee jaar garantie op het bed en lattenbodem volgens de CBW voorwaarden. Het matras heeft 10 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1224858 |
| Merk | Karlsson |
Afmetingen
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Instaphoogte in cm | 47 cm |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 146 x 212 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 98 cm |
Kenmerken
| Kleur | eiken honing |
| Materiaal | massief eiken |
| Uitvoering | Incl. matras en bedbodem |
Matras(sen)
| Modelnaam matras | B Bright Gold Coolmax |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 4 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |
Duurzaamheid
| Duurzaam | duurzamer product |






























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.