Dit meubelen blinken uit in:
- Veiligheid: voorzien van stevige spijlen en een verstelbare bodem op drie hoogtes, wat bijdraagt aan de veiligheid en groeimogelijkheden van je baby.
- Verzorgingstafel: beschikt over 3 open legplanken die voldoende opbergruimte bieden voor essentiële items, wat zorgt voor een georganiseerde verzorgingsruimte
- Kast met drie lades: biedt ruime opbergruimte voor kleding en andere babybenodigdheden, wat bijdraagt aan een opgeruimde kamer.
Verzorging & Garantie
Je wil de meubels natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de producten, kun je terugvinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1224525 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 60 cm |
| Instaphoogte in cm | 25 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 69 x 130 cm |
| Lengte | 120 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 87 cm |
Kenmerken
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | wit |
| Materiaal | massief grenen/MDF |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Overige | Inclusief verzorgingstafel |


































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.