Toe aan een slaapkamer die niet alleen mooi oogt, maar ook voelt als jouw ultieme rustpunt? B Bright Boxspring Emerald brengt eenvoud en tijdloos design samen met topcomfort. Het strakke hoofdbord Emerald past moeiteloos in iedere slaapkamerstijl en blijft jaar na jaar on trend. De grof geweven linnenlook van de sterke en slijtvaste stof Hygge geeft jouw bed een stijlvolle touch die tegen een stootje kan. De Wing titanium potenset zorg voor een modern sfeervolle en chique touch.
Deze B Bright Boxspring Emerald wordt compleet geleverd met een niet verstelbare pocketveer boxspring, gestoffeerd(e) pocketveermatras(sen) en een veerkrachtige HR topper. Alles wat je nodig hebt voor jouw optimale nachtrust.
De boxsprings tot en met 140 cm breed worden geleverd met één matras, de maten breder dan 140 cm worden geleverd met twee matrassen.
Hoe ligt deze boxspring?
De Emerald is een meester in persoonlijke ondersteuning. Dankzij de individueel verpakte pocketveren in de boxen geniet je van perfecte gewichtsverdeling en frisse luchtcirculatie. De 7 comfortzones geven elk deel van je lichaam – van nek en schouders tot heupen en taille – precies de ondersteuning die het nodig heeft. Dat betekent een optimale lighouding en minder draaien in bed, of je nu een rug-, zij- of buikslaper bent.
Het gestoffeerde pocketveermatras (20 cm hoog) met een hoogwaardige comfortschuim-afdeklaag biedt een heerlijke balans tussen zachtheid en ondersteuning, terwijl de bovenste laag zorgt voor een antiallergisch slaapklimaat. Het matras combineert twee hardheden ineen en is daardoor aan beide zijden beslaapbaar. Bij de ene zijde kies je voor een medium mate van ondersteuning, terwijl de andere zijde stevige ondersteuning biedt. Bovenop zorgt de HR topper met koudschuimkern voor veerkracht, uitstekende ventilatie en een heerlijk fris gevoel. Extra fijn: de afritsbare hoes kan gewoon in de wasmachine en beide zijden zijn beslaapbaar – zo gaat je topper extra lang mee.
Waarom jij voor Emerald kiest
• Complete boxspringset met hoofdbord, boxen, pocketveermatras(sen), topper en potenset
• Tijdloos en strak vormgegeven hoofdbord dat in iedere slaapkamer past
• Sterke en slijtvaste stof Hygge (100% polyester, OEKO-TEX gecertificeerd) met linnenlook
• Veerkrachtige ondersteuning, uitstekende ventilatie en ergonomisch comfort
• Sfeervolle, chique touch dankzij de Wing Titanium potenset
• Geschikt voor alle lichaamstypes en slaaphoudingen
Jouw Emerald, jouw stijl
Online kun je kiezen uit verschillende kleuren. Liever nog meer personaliseren? In onze winkels en met de online boxspring configurator Mix & Match je eindeloos met hoofdborden, stoffen, slaapsystemen, matrassen en poten. Zo stel je jouw ideale bed supereenvoudig zelf samen.
Maak je slaapkamer compleet
Breid jouw B Bright Emerald uit met een bijpassende nachtkast in dezelfde of juist een contrasterende kleur. Handig voor je boek, bril of glas water en natuurlijk fijn om naar te kijken!
B Bright Bed & Boxspring collectie
Met de Mix & Match bed- en boxspringcollectie creëer je een bed dat past bij jouw lichaam, slaapkamer en vooral: bij jou. Kies uit (opberg)boxsprings, (opberg)bedden en (top)matrassen. Ontworpen met aandacht voor jou én de wereld om je heen. Van on trend designs, stoffen en kleuren tot optimaal comfort voor iedereen: aan alles is gedacht. Combineer eindeloos tot het perfect voelt.
Welke B Bright combinatie is jouw ideale bed?
Mix, match en slaap lekker!
Verzorging & Garantie
Je nieuwe B Bright boxspring wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie, vind je terug bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Tip
Behandel je nieuwe B Bright Emerald boxspring met Protexx Textile Protector om deze als geen ander te beschermen tegen vlekken en in topconditie te houden. Ook je gestoffeerde nachtkast kun je meebehandelen.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1231716 |
| Merk | B Bright |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Gewichtsklasse | tot 140 kg |
Afmetingen
| Instaphoogte in cm | 71 cm |
| Instaphoogte | Hoge instap |
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Buitenmaat (BxL) | 150 x 210 cm |
| Hoogte hoofdbord | 123 cm |
| Breedte hoofdbord | 150 cm |
| Diepte Hoofdbord | 10 cm |
| Poothoogte | 18 cm |
Specificaties boxspring
| Kleur | beige |
| Stofgroep | Hygge |
| Uitvoering | Vlak |
| Overige | 2-persoons boxspring met 2-persoons matras, vanaf breedtemaat 160 cm twee 1-persoons matrassen. Topmatras is 2-persoons |
| Materiaal | polyester |
| Opbouw matraskern | pocketveer |
| Afdeklaag dikte | polyether, 2,5 cm |
| Aantal slagen per veer | 5,5 |
| Aantal veren per m2 (circa) | 256 |
Matras(sen)
| Modelnaam matras | B Bright |
| Type matraskern | pocketvering |
| Aantal veren per m2 matrassen | 256 |
| Aantal slagen veer matrassen | 5,5 |
| Comfortzones | 7 |
| Hardheid Matrassen | medium |
Topper
| Modelnaam topper | Gold |
| Kern topper | HR-koudschuim |
Poten
| Modelnaam poten | Wing |
| Materiaal poten | metaal |
| Kleur poten | titanium grijs |
Goed om te weten
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |
| Onderhoud | Stofzuigen met een meubelmondstuk |






























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.