Meer over dit dekbedovertrek
Dit dekbedovertrek is gemaakt van 100% katoen met een weefdichtheid van 144 TC. Dankzij de platbinding voelt de stof prettig en ademend aan, ideaal voor een comfortabel slaapklimaat. Het dekbedovertrek heeft een dubbele instopstrook over de gehele breedte en een totale lengte van 240 cm. Hierdoor is het geschikt voor dekbedden van 200, 210 en 220 cm. De set wordt compleet geleverd met één bijpassende kussensloop van 60×70 cm.
Dit dekbedovertrek blinkt uit in
• Fris en bloemrijk dessin met klaprozen, boterbloemen en vlinders
• Gemaakt van 100% katoen met ademende eigenschappen
• Comfortabele platbinding met 144 TC
• Dubbele instopstrook over de gehele breedte
• Inclusief bijpassende kussensloop
Verzorging & Garantie
Je nieuwe dekbedovertrek wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het dekbedovertrek, kun je terug vinden bij de kopjes ‘Onderhoud’ en ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1242771 |
| Merk | Marjolein Bastin |
Afmetingen
| Aantal slopen en afmeting | 1 sloop 60×70 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Geschikt voor maten | 140 x 200/220 cm |
Kenmerken
| Weeftechniek | platbinding |
| Kleur | multicolour |
| Dessin | bloemen |
| Type instopstrook | instopstrook over gehele breedte |
Materiaal
| Materiaal | katoen |
Onderhoud
| Wasinstructies | wasbaar tot 60°C op kreukherstellend programma |
| Drooginstructies | drogen op gemiddelde temperatuur |
| Strijkinstructies | strijken op lage temperatuur zonder stoom |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.