Gebruik het laken als onderlaken of als bovenlaken door het te combineren met je dekbed. Zo hoef je minder vaak je dekbedovertrek te vervangen. Natuurlijk is het laken ook ideaal om onder te slapen tijdens warme zomernachten.
Meer over dit laken
Het laken is gemaakt van 100% katoen. Het katoen van hoogwaardige kwaliteit voelt heerlijk koel en zacht aan dankzij uitstekende vochtabsorptie en ventilatie.
Dit laken blinkt uit in:
- Ademend en zacht voor je huid
- Uitstekende ventilatie
- Goed vochtabsorberend vermogen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe laken wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het laken, kun je terug vinden bij de kopjes ‘Onderhoud’ en ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1222630 |
| Merk | B Bright |
Afmetingen
| Breedte | 150 cm |
| Lengte | 260 cm |
Kenmerken
| Kleur | wit |
Materiaal
| Materiaal | Katoen |
Onderhoud
| Wasinstructies | wasbaar tot 60°C |
| Drooginstructies | drogen alleen op lage temperatuur |
| Strijkinstructies | normaal strijken 150°C |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |






















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.