Is dit bed nét niet wat je zoekt? De Flexworld Puck Kinderkamer serie heeft nog veel meer unieke kinderbedden. Dus kijk vooral ook eens naar de rest van de Puck serie.
Halfhoogslaper Puck wordt geleverd inclusief bedbodem, exclusief matras.
Dit bed blinkt uit in
- Erg stevig bed gemaakt van grenenhout
- Speelse halfhoogslaper die in iedere kinderkamer past
- Staat binnen no-time in je slaapkamer
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het kinderbed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 617588 |
| Merk | Flexworld |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Instaphoogte in cm | 86,1 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 99 x 210 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 86,1 cm |
Kenmerken
| Thema bed | geen |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | wit |
| Materiaal | grenen |
| Materiaal poten | hout |
| Type bed | Halfhoogslaper |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
| Overige | Kijk ook eens naar de bijpassende bijmeubelen Flexworld. Kinderen kunnen uit bed vallen. Houd hier rekening mee! |






























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.