Meer over deze draaideurkast
In de twee deuren zit een gekerfd patroon van driehoekige strepen terwijl de goudkleurige uiteinden van de poten en de knoppen van de deuren ook hun toegevoegde waarde opeisen. Dezelfde speelse retro uitstraling is ook terug te vinden in de andere meubels uit de Vipack Billy Kinderkamer serie.
Deze draaideurkast blinkt uit in
- Speelse retro look
- Kwalitatieve kast van grenenhout en mdf
- Te combineren met andere Billy meubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe garderobekast wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de garderobekast, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1117777 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Diepte | 60 cm |
| Breedte kastdelen | 100 |
Kenmerken
| Kleur | wit |
| Kastverdeling per kastdeel | 2 legplanken en 1 roede |
Materiaal
| Materiaal | MDF/grenen |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
Duurzaamheid
| Duurzaam | duurzamer product |























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.