Deze commode blinkt uit in
- Minimalistische uitstraling
- Heel veel extra opbergruimte
- Te combineren met andere Ragnar meubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe commode wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi Ć©n schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de commode, kun je terug vinden bij het kopje āGoed om te wetenā.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1076279 |
| Merk | B Bright |
Afmetingen
| Breedte | 60 cm |
| Lengte | 43 cm |
| Hoogte | 89 cm |
| Diepte | 43 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | 4 laden |
| Kleur | wit |
Materiaal
| Materiaal | spaanplaat melamine |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |

















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.