Bed Elessar Rondo wordt geleverd exclusief bedbodem(s) en matras(sen).
Dit bed blinkt uit in
- Industriƫle uitstraling
- Gemaakt van eikenhout
- Te combineren met Nachtkast Elessar
Persoonlijk slaapcomfort
Dit bed wordt geleverd exclusief bedbodem(s) en matras(sen). Hierdoor kun je zelf een bedbodem en matras uitkiezen die perfect passen bij jouw slaapcomfort. Vraag gerust een van onze slaapadviseurs in de winkel voor een bijpassend advies of kijk bij het kopje āPerfecte slaapcombinatiesā.
Verzorging & Garantie
Je nieuwe bed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi Ć©n schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het bed, kun je terug vinden bij het kopje āGoed om te wetenā.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1118526 |
| Merk | B Bright |
Afmetingen
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Instaphoogte in cm | 40 cm |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 147 x 222 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 81 cm |
| Hoogte | 101 cm |
Kenmerken
| Kleur | eiken |
| Materiaal | eiken |
| Uitvoering | Excl. matras en bedbodem |
| Stijl | industrieel |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Mogelijk |
Poten
| Modelnaam poten | Relax |
| Materiaal poten | metaal |
| Kleur poten | zwart |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtige doek |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |
Duurzaamheid
| Duurzaam | duurzamer product |































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.