Bed Alex wordt geleverd exclusief bedbodems en matrassen.
Dit bed blinkt uit in
- Altijd de laagste prijs
- Blend in op iedere slaapkamer
- Perfect voor de tiener- of logeerkamer
Persoonlijk slaapcomfort
Dit bed wordt geleverd exclusief bedbodems en matrassen. Hierdoor kun je zelf een bedbodem en matras uitkiezen die perfect passen bij jouw slaapcomfort. Vraag gerust een van onze slaapadviseurs in de winkel voor een bijpassend advies of kijk bij het kopje ‘Perfecte slaapcombinaties’.
Verzorging & Garantie
Je nieuwe bed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het bed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1189167 |
| Merk | Maxi |
Afmetingen
| Breedte | 120 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Instaphoogte in cm | 40 cm |
| Maatvoering | Twijfelaar |
| Buitenmaat (BxL) | 123 x 204 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 95 cm |
Kenmerken
| Kleur | koper |
| Materiaal | metaal |
| Uitvoering | Excl. matras en bedbodem |
| Stijl | klassiek |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
Poten
| Kleur poten | metaal |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtige doek |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
Duurzaamheid
| Duurzaam | duurzamer product |
| Duurzaamheidsdefinitie | Modulair |































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.