Bed Sky wordt geleverd exclusief bedbodem(s) en matras(sen).
Dit bed blinkt uit in
- Hoogwaardige en duurzame kwaliteit
- Minimalistisch design dat evenwicht en rust creëert
- Met zwevend houten hoofdbord en metalen poten
Persoonlijk slaapcomfort
Dit bed wordt geleverd exclusief bedbodem(s) en matras(sen). Hierdoor kun je zelf een bedbodem en matras uitkiezen die perfect passen bij jouw slaapcomfort. Vraag gerust een van onze slaapadviseurs in de winkel voor een bijpassend advies of kijk bij het kopje ‘Perfecte slaapcombinaties’.
Verzorging & Garantie
Je nieuwe bed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het bed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1059031 |
| Merk | Karlsson |
Afmetingen
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Instaphoogte in cm | 40 cm |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 146 x 212 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 98 cm |
| Hoogte | 98 cm |
Kenmerken
| Kleur | beuken |
| Materiaal | massief hout |
| Uitvoering | Excl. matras en bedbodem |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Mogelijk |
Poten
| Materiaal poten | metaal |
| Kleur poten | zwart |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 4 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |
Duurzaamheid
| Duurzaam | duurzamer product |





























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.