Hoe ligt het matras?
Het TEMPUR Adapt® Material aan de binnenkant is ontstaan uit NASA-technologie en past zich aan je lichaamsvorm, -gewicht en -warmte aan. Het verlaagt de druk op je lichaam en absorbeert beweging voor minimale verstoring. Dat alles naast het bieden van buitengewoon comfort en ondersteuning.
Meer over de matrashoes
De TEMPUR Fit™ matrashoes van het TEMPUR Form™ Original matras is ontworpen om het unieke TEMPUR® gevoel te versterken, waardoor het materiaal zich perfect aan elke centimeter van je lichaam aanpast. Voor slaap als niets anders ter wereld.
Dit matras is een uitblinker in:
• Drukverlagende ondersteuning
• Past zich aan je lichaamsvorm, -gewicht en -warmte aan
• Buitengewoon comfort en ondersteuning
• Goede bewegingsabsorptie (ook die van je slaappartner waardoor je niet wakker wordt)
• Afritsbare en wasbare matrashoes op maximaal 30 graden
• Geschikt voor alle slaaphoudingen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe matras wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het matras, vind je terug bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Meer over TEMPUR®
TEMPUR® is wereldwijd de grootste fabrikant van matrassen, kussens en bedden. TEMPUR® krijgt niet voor niets voor een groot aantal landen de hoogste score voor klanttevredenheid. TEMPUR® maakt de meest hoogwaardige producten om jou een optimale nachtrust te bezorgen met de allerhoogste normen op het gebied van gezondheid, veiligheid, milieu- en technische prestaties. Daarnaast dragen alle nieuwe matrassen het Made in Green by OEKO-TEX® label. Dit houdt in dat alle matrassen zijn gemaakt van materialen vrij zijn van schadelijke stoffen en geproduceerd worden in milieuvriendelijke faciliteiten onder verantwoorde werkomstandigheden.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1200754 |
| Merk | Tempur |
Afmeting & gewicht
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Breedte | 90 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Dikte | 22 cm |
| Gewichtsklasse | tot 140 kg |
Comfort
| Comfortzones | geen zones |
| Hardheid | medium |
| Slaaphouding | buik, rug, zij |
| Mate van ondersteuning | extra hoog |
| Warmteregulatie | Houdt goed warmte vast |
Specificaties boxspring
| Kleur | stone grey |
Kern matras
| Type matraskern | Schuim |
| Type comfortlaag | traagschuim |
| Weerszijden beslaapbaar | Nee |
Tijk (matrashoes)
| Materiaal tijk | 100% polyester |
| Handvatten | Nee |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Anti huisstofmijt | Nee |
Advies bedbodem
| Geschikt voor de volgende bedbodems | binnenvering bodem, lattenbodem, schotelbodem, spiraalbodem |
| Geschikt voor verstelbare bedbodem | Ja |
Goed om te weten
| Garantie | 10 jaar garantie volgens TEMPUR® voorwaarden |
| Omruilgarantie | 100 dagen |
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 30°C (zie instructie waslabel) |
| Drooginstructies | niet drogen in de droger |
























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.