Meer over dit verzwaringsdeken
Door de drukstimulatie van de verzwaringsdeken ervaar je verlichting van het zenuwstelsel en komen de stoffen melatonine en serotonine vrij. Hierdoor ontspan je makkelijker en heb je een betere REM-slaap. Wat dit verzwaringsdeken zo uniek maakt is het 6-laags ontwerp dat voor een verbeterde ergonomische drukverdeling zorgen.
Dit verzwaringsdeken blinkt uit in
- Verlichting van het zenuwstelsel
- Makkelijker ontspannen én slapen
- Gemaakt van zacht polyester
Verzorging & Garantie
Je nieuwe verzwaringsdeken wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de verzwaringsdeken, kun je terug vinden bij de kopjes ‘Onderhoud’ en ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1166479 |
| Merk | Emma |
Afmetingen
| Breedte | 150 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte | 1 cm |
| Geschikt voor maten | 150 x 200 cm |
Onderhoud
| Onderhoud | Uitspreiden bij drogen |
| Wasinstructies | handwas |
| Drooginstructies | niet drogen in de droger |
| Strijkinstructies | niet strijken |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |



















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.