De nette en rustige uitstraling van dit meubel is ook terug te vinden in de rest van de Vipack Erik Kinderkamer serie. Dus kijk vooral eens naar de rest van de Erik serie.
Deze garderobekast blinkt uit in
- Nette en rustige uitstraling
- Veel opbergruimte in een compacte ruimte
- Te combineren met andere Erik meubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe garderobekast wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de garderobekast, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 634901 |
| Merk | Vipack |
| Aantal deuren | 3 |
| Spiegeldeur | Nee |
| Type deur | draaideur |
Afmetingen
| Breedte | 145 cm |
| Hoogte | 205 cm |
| Diepte | 55 cm |
| Breedte kastdelen | 100-45 |
| Maat | 145 x 205 x 55 cm |
Kenmerken
| Kleur | wit |
| Kastverdeling per kastdeel | links 2 legplanken en 1 roede / rechts 4 legplanken |
Materiaal
| Materiaal | MDF/grenen |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
Duurzaamheid
| Duurzaam | duurzamer product |


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.