De nette en rustige uitstraling van dit meubel is ook terug te vinden in de rest van de Vipack Erik Kinderkamer serie. Dus kijk vooral eens naar de rest van de Erik serie.
Bed Erik wordt geleverd exclusief bedbodem en matras.
Dit bed blinkt uit in
- Nette en rustige uitstraling
- Gemaakt van kwalitatieve materialen
- Te combineren met andere Erik meubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het kinderbed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 634888 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Instaphoogte in cm | 36 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 96 x 208 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 77 cm |
| Hoogte | 77 cm |
Kenmerken
| Thema bed | geen |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Mogelijk |
| Uitvoering | Excl. matras en bedbodem |
| Kleur | wit |
| Materiaal | MDF/grenen |
| Materiaal poten | MDF/grenen |
| Type bed | Standaard |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
Duurzaamheid
| Duurzaam | duurzamer product |
| Duurzaamheidsdefinitie | Modulair |




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.