Het overtrek wordt geleverd met een bijpassende kussensloop en vormt samen een stijlvol geheel. De combinatie van het gedetailleerde dessin en de rustige achterzijde maakt dit dekbedovertrek geschikt voor zowel een uitgesproken als een meer ingetogen slaapkamerstijl.
Meer over dit dekbedovertrek
Het Bernice dekbedovertrek is gemaakt van 100% katoen en geweven in een platbinding met 144 thread count. Dit zorgt voor een ademend en comfortabel slaapgevoel. Dankzij de instopstrook over de gehele breedte blijft het overtrek netjes op zijn plaats.
Dit dekbedovertrek blinkt uit in
• Prachtige digitale bloemenprint
• Natuurlijke, botanische uitstraling
• Effen achterzijde voor variatie in styling
• Gemaakt van 100% katoen
• Instopstrook over de gehele breedte
Verzorging & Garantie
Je nieuwe dekbedovertrek wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het overtrek, vind je terug bij de kopjes ‘Onderhoud’ en ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1242770 |
| Merk | Riviera Maison |
Afmetingen
| Aantal slopen en afmeting | 1 sloop 60×70 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Geschikt voor maten | 140 x 200/220 cm |
Kenmerken
| Weeftechniek | platbinding |
| Kleur | naturel |
| Type instopstrook | instopstrook over gehele breedte |
Materiaal
| Materiaal | katoen |
Onderhoud
| Wasinstructies | wasbaar tot 60°C op kreukherstellend programma |
| Drooginstructies | drogen op gemiddelde temperatuur |
| Strijkinstructies | strijken op lage temperatuur zonder stoom |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.