Meer over dit dekbedovertrek
Het overtrek is gemaakt van 100% katoensatijn en voelt daardoor heerlijk zacht en soepel aan. De satijnbinding geeft het dekbedovertrek een subtiele glans en versterkt het luxe karakter. Dankzij de ademende en vochtabsorberende eigenschappen van katoensatijn geniet je het hele jaar door van een comfortabel en fris slaapklimaat.
Dit dekbedovertrek blinkt uit in
• Verfijnd kleurverloop van licht naar donker
• Bloemen- en bladmotieven met silhouetten en fijne lijntekeningen
• Rijke blauw-grijze kleurtonen met diepte
• 100% katoensatijn met zachte touch en elegante glans
• Hoogwaardige afwerking met instopstrook over de gehele breedte
Verzorging & Garantie
Je nieuwe dekbedovertrek wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het dekbedovertrek, vind je terug bij de kopjes ‘Onderhoud’ en ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1242795 |
| Merk | Kardol |
Afmetingen
| Aantal slopen en afmeting | 1 sloop 60×70 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Geschikt voor maten | 140 x 200/220 cm |
Kenmerken
| Weeftechniek | satijnbinding |
| Kleur | blue grey |
| Dessin | bloemen |
| Type instopstrook | instopstrook over gehele breedte |
Materiaal
| Materiaal | katoen satijn |
Onderhoud
| Wasinstructies | wasbaar tot 60°C op kreukherstellend programma |
| Drooginstructies | drogen op gemiddelde temperatuur |
| Strijkinstructies | strijken op lage temperatuur zonder stoom |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |






























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.