De kussenslopen worden per twee geleverd en zijn verkrijgbaar in het wit en ecru.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1033084 |
| Merk | M line |
| Kleur | ecru |
Afmetingen
| Breedte | 50 cm |
| Lengte | 34 cm |
| Hoogte | 12 cm |
Materiaal
| Materiaal | katoen |
| Weeftechniek | platbinding |
Onderhoud
| Wasinstructies | wasbaar tot 40°C |
Goed om te weten
| Garantie | 1 jaar garantie volgens M line voorwaarden |
























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.