Meer over deze topper
Ultrazacht, drukverlagend comfort
De kern van 5 cm Talalay-latex zorgt voor een ultrazacht en gewichtloos gevoel in elke slaaphouding. Deze natuurlijke latex is volledig ademend, heerlijk luchtig en past zich vrijwel direct aan jouw lichaam aan. Dankzij de open celstructuur ventileert de topper uitstekend en blijf je de hele nacht fris en droog. Talalay-latex is bovendien van nature antibacterieel en hypoallergeen — ideaal voor iedereen die gevoelig is voor huisstofmijt.
Een luxe hoes die het verschil maakt
De topper is afgewerkt met dezelfde zijdezachte stof als de hoes van het Prestige matras. De combinatie van viscose en een vleugje cashmere versterkt het luchtige, zachte gevoel van de latex en voelt heerlijk comfortabel aan op je huid.
Deze topper blinkt uit in
- Ultrazacht, drukverlagend comfort dankzij 5 cm Talalay-latex
- Lichtgewicht en veerkrachtig, waardoor draaien nog gemakkelijker wordt
- Perfect ademend: warmte en vocht worden direct afgevoerd
- Luxe afwerking die zijdezacht aanvoelt en je slaapervaring compleet maakt
M line Prestige. Get ready for greatness.
Voor wie altijd de lat hoger legt. De Prestige Topper maakt je bed nóg comfortabeler. Combineer met de Prestige boxspring, het Prestige matras of het Prestige kussen voor de ultieme slaapervaring. M line Prestige is ontwikkeld met kennis, ontworpen voor comfort en gemaakt om jou elke dag op je scherpst te laten presteren.
Verzorging & Garantie
Je nieuwe topper wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én hygiënisch houden. Alle instructies voor onderhoud en informatie over garantie kun je terugvinden bij de kopjes ‘Onderhoud’ en ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1241914 |
| Merk | M line |
Afmetingen
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Breedte | 90 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte | 5 cm |
Kenmerken
| Type matraskern | Latex |
| Gewichtsklasse | tot 100 kg |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Weerszijden beslaapbaar | Nee |
| Warmteregulatie | Voert goed warmte af |
| Ventilatie kern | Natuurlijke ventilatie door Talalay latex |
| Hardheid | Soepel |
| Handvatten | Nee |
| Anti huisstofmijt | Nee |
Materiaal
| Opbouw matraskern | Talalay latex |
| Materiaal tijk | borderstof 100% RPES76% / bovendoek 80% Polyester – 17% Viscose – 3 % Cashmere |
Onderhoud
| Wasinstructies | bovenzijde tijk wasbaar tot 30°C |
| Drooginstructies | niet drogen in de droger |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens M line voorwaarden (bij registratie uit te breiden tot 5 jaar) |
| Duurzaamheidsdefinitie | Circulair en Modulair |
















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.