Schotelbodem Disc Premium TEMPUR® is geschikt voor een gewicht tot 120 kg. Voor welke matrassen de bedbodem geschikt is, evenals het aantal schotels, kun je vinden bij het kopje ‘Kenmerken’.
Deze bedbodem blinkt uit in
- Elektrisch verstelbaar
- Perfecte verdeling van je lichaamsgewicht
- Optimale ondersteuning over het hele ligoppervlak
Verzorging & Garantie
Je nieuwe bedbodem wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de bedbodem, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1178351 |
| Merk | Tempur |
Afmetingen
| Breedte | 80 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte | 22 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | Elektrisch verstelbaar |
| Kleur | antraciet/geel |
| Comfortzones | heup- & schouderzone |
| Vering gehele ligoppervlakte | Ja |
| Geschikt voor de volgende matrassen | pocketveer;traagschuim;aerospring;latex;HR-schuim |
| Gewichtsklasse | tot 120 kg |
| Kantelbare schotels | Ja |
| Aantal schotels | 55 |
Materiaal
| Materiaal frame | beuken |
| Materiaal schotels | kunststof |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 5 jaar garantie op de bodem; 3 jaar garantie op elektrische onderdelen |
| Montage | gratis gemonteerd |


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.