Hoe ligt het matras?
Het TEMPUR Adapt® Material aan de binnenkant is ontstaan uit NASA-technologie en past zich aan je lichaamsvorm, -gewicht en -warmte aan, waardoor de druk van je lichaam wordt verlaagt en beweging wordt geabsorbeerd. Tegelijkertijd bieden de TEMPUR® ResponseCoils dynamische ondersteuning voor slapers die op zoek zijn naar het reactievermogen van een binnenveringsmatras, naast het ongeëvenaarde comfort en de ondersteuning van TEMPUR®.
Elke TEMPUR® ResponseCoil is individueel ingekapseld en reageert snel op de bewegingen van je lichaam. Bovendien is elke veer gemaakt van minimaal 75% gerecycled staal, wat de toewijding van TEMPUR® aan duurzaamheid weerspiegelt bij het creëren van hybrid modellen.
Meer over de matrashoes
De TEMPUR Fit™ matrashoes van het TEMPUR Form™ Original matras is ontworpen om het unieke TEMPUR® gevoel te versterken, waardoor het materiaal zich perfect aan elke centimeter van je lichaam aanpast. Voor slaap als niets anders ter wereld.
Dit matras is een uitblinker in:
• Drukverlagende ondersteuning: TEMPUR Adapt® Materiaal past zich aan je lichaamsvorm, -gewicht en -warmte aan
• Buitengewoon comfortabel
• Ongeëvenaard comfort en ondersteuning dankzij de combinatie van pocketveren en traagschuim
• Goede bewegingsabsorptie: de pocketveren reageren snel op de bewegingen van je lichaam
• Wasbare matrashoes op maximaal 30 graden
• Geschikt voor alle slaaphoudingen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe matras wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het matras, vind je terug bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Meer over TEMPUR®
TEMPUR® is wereldwijd de grootste fabrikant van matrassen, kussens en bedden. TEMPUR® krijgt niet voor niets voor een groot aantal landen de hoogste score voor klanttevredenheid. TEMPUR® maakt de meest hoogwaardige producten om jou een optimale nachtrust te bezorgen met de allerhoogste normen op het gebied van gezondheid, veiligheid, milieu- en technische prestaties. Daarnaast dragen alle nieuwe matrassen het Made in Green by OEKO-TEX® label. Dit houdt in dat alle matrassen zijn gemaakt van materialen vrij zijn van schadelijke stoffen en geproduceerd worden in milieuvriendelijke faciliteiten onder verantwoorde werkomstandigheden.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1200894 |
| Merk | Tempur |
| Slaaphouding | buik, rug, zij |
Afmeting & gewicht
| Dikte | 25 cm |
| Gewichtsklasse | tot 140 kg |
| Breedte | 80 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
Comfort
| Hardheid | medium |
| Mate van ondersteuning | hoog |
| Comfortzones | geen zones |
| Aantal slagen per veer | 4,5 |
| Type comfortlaag | traagschuim |
| Warmteregulatie | Voert gemiddeld warmte af |
Specificaties boxspring
| Kleur | stone grey |
Kern matras
| Type matraskern | Pocketvering |
| Weerszijden beslaapbaar | Nee |
| Opbouw matraskern | pocketveer |
| Materiaal tijk | 100% polyester |
| Afdeklaag dikte | 5 cm |
| Aantal veren per m2 (circa) | 222 |
Tijk (matrashoes)
| Handvatten | Nee |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Anti huisstofmijt | Nee |
Advies bedbodem
| Geschikt voor de volgende bedbodems | binnenvering bodem, lattenbodem, schotelbodem, spiraalbodem |
| Geschikt voor verstelbare bedbodem | Ja |
Goed om te weten
| Omruilgarantie | 100 dagen |
| Garantie | 10 jaar garantie volgens TEMPUR® voorwaarden |
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 30°C (zie instructie waslabel) |
























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.