Hoe ligt het matras?
Verzeker jezelf van de beste nachtrust met het Wave by M line matras. Dit matras geeft je ondersteuning op de juiste plekken, doordat de binnenkant bestaat uit stevig koudschuim. Bij je heupen en schouders is het matras wat zachter ingesteld en bij je rug juist wat steviger. Als je extra ondersteuning wilt, draai je de witte kant naar boven. Daarnaast ervaar je een goede drukverdeling van je lichaam als je op het matras ligt én ventileert dit type matras erg goed. Dit matras geeft zoveel comfort, dat een topper zelfs niet meer nodig is! Belangrijk is dat de koudschuim basis onderop ligt en de laag met Aircomfort Traagschuim bovenop.
Je ontvangt jouw Wave by M line matras altijd in een standaard configuratie. Heb je na de eerste 3 weken het gevoel dat het matras wel wat harder of zachte mag? Tijd om de lagen te draaien! In totaal heb je de keuze uit 4 verschillende hardheden van zacht naar steeds steviger comfort.
Meer over de matrashoes
De tijk (matrashoes) is sterk en behoudt goed haar vorm, dit komt doordat het gemaakt is van 100% polyester. Met behulp van de rits maak je hem gemakkelijk los om op maximaal 60°C te wassen in de wasmachine. Dit zorgt keer op keer voor een frisse nachtrust!
Dit matras is een uitblinker in:
- Eenvoudig te draaien bovenlagen voor persoonlijke aanpassing
- Heerlijk zacht matras met een perfecte ondersteuning
- Geschikt voor ieder lichaamstype
Verzorging & Garantie
Je nieuwe matras wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het matras, kun je terug vinden bij de kopjes ‘Onderhoud’ en ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 663064 |
| Merk | Wave by M line |
Afmeting & gewicht
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Breedte | 80 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Dikte | 24 cm |
| Gewichtsklasse | tot 130 kg |
Comfort
| Comfortzones | 5 zones |
| Hardheid | zelf aanpasbaar |
| Slaaphouding | buik, rug, zij |
| Mate van ondersteuning | hoog |
| Warmteregulatie | Houdt goed warmte vast |
Kern matras
| Type matraskern | Schuim |
| Opbouw matraskern | 16 cm koudschuim, 3 cm softfoam, 3 cm traagschuim |
| Type comfortlaag | traagschuim |
| Weerszijden beslaapbaar | Nee |
| Ventilatie kern | ventilatie door opencellig HR-schuim en ventilatiekanalen |
Tijk (matrashoes)
| Materiaal tijk | 100% polyester |
| Handvatten | Ja |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Anti huisstofmijt | Ja |
Advies bedbodem
| Geschikt voor de volgende bedbodems | binnenvering bodem, lattenbodem, schotelbodem, spiraalbodem, (inzet)boxspring |
| Geschikt voor verstelbare bedbodem | Ja |
Goed om te weten
| Garantie | 5 jaar garantie volgens M line voorwaarden (bij registratie uit te breiden tot 10 jaar) |
| Omruilgarantie | 100 dagen |
| Onderhoud | 1x per maand keren van hoofd- naar voeteneind; tijk wasbaar op 60’C |































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.