Meer over deze slaapkamerset
De set is vervaardigd uit massief grenen in combinatie met mdf en wordt geleverd inclusief lattenbodem. Het bijpassende nachtkastje beschikt over twee lades voor het opbergen van essentiële spullen. Het bureau biedt een ruim werkoppervlak en twee lades, ideaal voor huiswerk of creatieve bezigheden. De commode met drie ruime lades maakt de set compleet en biedt extra opbergruimte of een praktische oplossing voor verzorgingsactiviteiten.
Samen vormt deze set een harmonieus geheel dat de kinderkamer net dat tikkeltje meer geeft.
Deze slaapkamerset blinkt uit in:
- Complete set met bed, nachtkastje, bureau en commode
- Retro modern design met grafisch patroon en gouden accenten
- Bed inclusief lattenbodem
Verzorging & Garantie
Je nieuwe slaapkamermeubelen wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het kinderbed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1243114 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Instaphoogte in cm | 34.5 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 95 x 202 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 73,5 cm |
Kenmerken
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | white |
| Materiaal | grenen/MDF |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |

















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.