Als speels detail hebben de lades handgrepen in de vorm van een kleine autoband, wat dit nachtkast extra uniek maakt. Ideaal voor het opbergen van boeken, speelgoed of andere spullen die je graag binnen handbereik houdt.
Dit nachtkast blinkt uit in:
- Gemaakt gelakt mdf
- Voorzien van 2 lades met soft-close systeem
- Unieke handgrepen in de vorm van autobanden
Verzorging & Garantie
Je nieuwe nachtkast wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het nachtkast, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1242970 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 47 cm |
| Lengte | 40 cm |
| Hoogte | 47 cm |
| Diepte | 40 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | 2 laden |
| Kleur | rood |
Materiaal
| Materiaal | MDF |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |



















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.